Welkom in groep 1b/2b

Een hele leuke klas!
Met elkaar hebben wij het heel gezellig.

We beginnen iedere ochtend in de kring om te zingen, te vertellen en te luisteren naar elkaar. In de loop van de schooldag komen we steeds terug in de kring om taal-, muziek- en rekenactiviteiten te doen. Tijdens de speel- en werkles spelen we in de hoeken en aan de tafels. Steeds zijn er een paar groepjes, die een knutselwerkje of een werkblad maken. Natuurlijk is er ook tijd om te bewegen. Dit doen we buiten als het mooi weer is en in het speellokaal als het regent. In de herfst en de winter hebben wij iedere dinsdagochtend een gymles.

In onze groep zijn 2 juffen: juf Hanny en juf Marjolein. Juf Hanny en juf Marjolein werken om de beurt. Op woensdag begint een juf en zij werkt dan 5 werkdagen achter elkaar. De andere juf begint dan weer op woensdag. 

Juf Kim is onze onderwijsassistente. Zij is iedere dag een poosje in onze groep.

Iedere ochtend rond 10 uur gaan we met elkaar drinken en een hapje eten.
Dit mogen alle kinderen meenemen in een tas.

Tot ziens!